XƏBƏRLƏR



KÖNÜLLÜLÜK ÜÇÜN MÜRACİƏT EDƏNLƏRİN NƏZƏRİNƏ!

KÖNÜLLÜLÜK ÜÇÜN MÜRACİƏT EDƏNLƏRİN NƏZƏRİNƏ!Gədəbəy rayonunun ərazisində yerləşən Düzyurd-Miskinli yaylağında baş tutacaq "Milli Yaylaq Festivalı" na könüllülük üçün müraciət etmiş iştirakçıların qeydiyyat və müsahibə mərhələsi yekunlaşdıqdan sonra təşkilat komitəsi tərəfindən aşağıdakı siyahıda olan iştirakçılar Milli Yaylaq Festivalına könüllü olaraq seçiliblər.

Onuda qeyd etmək istəyirik ki, Seçim turu Gədəbəy rayonu üzrə davam etməkdədir.



Siyahı aşağıdakı kimidir:

1) Aidə Vəliyeva Gəncə
2) Aqil Quliyev Bakı
3) Anaxanım Əhmədli Bakı
4) Anar Məmmədov Gədəbəy
5) Aynur Əliyeva Bakı
6) Aysel Əsədova Bakı
7) Cavid Əliyev Gədəbəy
8) Dilarə Tağıyeva Bakı
9) Elməddin İsgəndərli Bakı
10) Elsun Nabatov Bakı
11) Elşən Məmmədov Bakı
12) Emil Bədrəddinov Gürcüstan
13) Əfqan Mustafayev Bakı
14) Əhməd Almərdanov Gədəbəy
15) Əkbər Məmmədzadə Gədəbəy
16) Əlibaba İbrahimov Bakı
17) Əntiqə Cəlilova Gəncə
18) Ənvər Əhmədzadə Gəncə
19) Əsgər Həsənli Bakı
20) Əsmər Bağırlı Bakı
21) Əsmər Məmmədova Şəmkir
22) Fərid Ağayev Gəncə
23) Fidan Əlizadə Gəncə
24) Gözəl Quliyeva Bakı
25) Gülxanım Məmmədova Bakı
26) Gülnar Həsənova Bakı
27) Gülşad Bağırova Bakı
28) Günel Ələsgərli Gəncə
29) Günel Muradova Samux
30) Xəzəngül Hüseynli Gəncə
31) İbrahim İbrahimov Bakı
32) İlham Həsənov Gədəbəy
33) İlknur Bayramov Bakı
34) İsmayıl Ağayev Bakı
35) Katya Vəliyeva Bakı
36) Kənan Qocayev Bakı
37) Lalə Ələkbərova Gədəbəy
38) Leyla Hacıyeva Bakı
39) Limuzər Ağalarova Bakı
40) Muraz Süleymanov gəncə
41) Nərmin Məhəmmədli Şəmkir
42) Nicat Məmmədov Gəncə
43) Nigar Həmidova Bakı
44) Pərviz Həsənli Bakı
45) Ramil Əliyev Gədəbəy
46) Ruslan Məmmədəliyev Bakı
47) Sevlan Rüstəmli Bakı
48) Səxavət Bediyev Gürcüstan
49) Səma Həsənova Gürcüstan
50) Sona Söhbətova Gəncə
51) Şahnar Hümbətova BAKI
52) Şəhla Cəfərova Gəncə
53) Teyyubə Adıgözəlova Gəncə
54) Vahid Əzizov Bakı
55) Vüsalə Fətullayeva BAKI
56) Yeganə Nəcəfova Bakı
57) Zeynəb Keçəlova Gürcüstan
58) Zülfüqar Əsgərzadə Bakı
59) Cavidan Abbasov Gəncə
60) Əsgər Əhmədli Bakı
61) Tural Abduyallev Gəncə
62) İmran Nağıyev Gəncə
63) Aytən Allahverdiyeva Gədəbəy
64) Leyla Bayramova Gədəbəy
65) Vüsal Məmmədov Gədəbəy
66) Məmməd Kazımov Gədəbəy
67) Tayfun Hüseyn Gədəbəy
68) Eşqin Fərzəliyev Gədəbəy
69) Fərid Məmmədtağıyev Gədəbəy
70) Ələstun Nəsibov Gədəbəy
71) Emin Məmmədov Gədəbəy
72) Mahir Məmmədov Gədəbəy
73) Hikmət Əhmədov Gədəbəy
74) Cehun Rüstəmov Gədəbəy
75) Elnur Babayev Gədəbəy
76) Orxan Həsənov Gədəbəy
77) Bünyad İmaməliyev Gədəbəy
78) Kənan Həsənov Gədəbəy
79) Ramin Əmiraslanov Gədəbəy
80) Röyal Əjdərov Gədəbəy